• Moduł GSM Domofon Laskomex

Symbol: 9281017219
Brak towaru
730.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

MODUŁ GSM

Moduł GSM służy do przekazywania sygnału na telefon komórkowy (w zestawie moduł CD-GSM-04 oraz GSM-GS-510) wymaga zasilacza ZI13,5 1,2A Cena obejmuje moduł CD-GSM-04 wraz z GSM-GS-510 , cena nie obejmuje zasilacza.

.

image

Moduł CD-GSM-04 umożliwia przekierowanie połączeń z domofonu cyfrowego CD-2502, CD-3100, CD-2600 i CD-4000 firmy Laskomex na telefon komórkowy ( smartfon ) lub stacjonarny za pośrednictwem sieci telefonicznej GSM.

Moduł pozwala na przekierowanie rozmów z wejść głównych lub podrzędnych, może też pracować w trybie stand-alone, w którym domofon łączy się tylko z telefonami (do domofonu nie są podłączone unifony).

Numery telefonów definiowane są w pliku konfiguracyjnym, zapisanym na karcie pamięci micro SD. Do każdego numeru w systemie domofonowym można przypisać dwa numery telefonu.

Użytkownik może włączyć lub wyłączyć przekierowanie korzystając z klawiatury domofonu lub wysyłając na numer modułu wiadomość SMS odpowiedniej treści. W trakcie prowadzenia przekierowanej rozmowy użytkownik może uruchomić elektrozaczep wciskając trzykrotnie przycisk na klawiaturze numerycznej telefonu. Użytkownik może uruchomić wyjście sterujące napędem bramy. W tym celu musi zadzwonić na numer karty sim w module GSM-GS-510.

Moduł posiada dwa wyjścia przekaźnikowe. Można ich używać do sterowania dowolnym urządzeniem elektrycznym. Komendy SMS mogą włączać lub wyłączać wyjścia albo włączać je na określony czas z przedziału 1-9s.

Sposób działania wyjść przekaźnikowych można zdefiniować w pliku konfiguracyjnym, znajdującym się na karcie micro SD w module CD-GSM-04.

image
Stan Nowy
Marka Laskomex
Rodzaj domofonu Jednorodzinny, Wielorodzinny
Typ domofonu Przewodowy
Kod produktu GSM Moduł
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie