• Moduł GSM Domofon Laskomex

Symbol: 9281017219
730.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 602451105

Zostaw telefon

MODUŁ GSM

Moduł GSM służy do przekazywania sygnału na telefon komórkowy (w zestawie moduł CD-GSM-04 oraz GSM-GS-510) wymaga zasilacza ZI13,5 1,2A Cena obejmuje moduł CD-GSM-04 wraz z GSM-GS-510 , cena nie obejmuje zasilacza.

.

image

Moduł CD-GSM-04 umożliwia przekierowanie połączeń z domofonu cyfrowego CD-2502, CD-3100, CD-2600 i CD-4000 firmy Laskomex na telefon komórkowy ( smartfon ) lub stacjonarny za pośrednictwem sieci telefonicznej GSM.

Moduł pozwala na przekierowanie rozmów z wejść głównych lub podrzędnych, może też pracować w trybie stand-alone, w którym domofon łączy się tylko z telefonami (do domofonu nie są podłączone unifony).

Numery telefonów definiowane są w pliku konfiguracyjnym, zapisanym na karcie pamięci micro SD. Do każdego numeru w systemie domofonowym można przypisać dwa numery telefonu.

Użytkownik może włączyć lub wyłączyć przekierowanie korzystając z klawiatury domofonu lub wysyłając na numer modułu wiadomość SMS odpowiedniej treści. W trakcie prowadzenia przekierowanej rozmowy użytkownik może uruchomić elektrozaczep wciskając trzykrotnie przycisk na klawiaturze numerycznej telefonu. Użytkownik może uruchomić wyjście sterujące napędem bramy. W tym celu musi zadzwonić na numer karty sim w module GSM-GS-510.

Moduł posiada dwa wyjścia przekaźnikowe. Można ich używać do sterowania dowolnym urządzeniem elektrycznym. Komendy SMS mogą włączać lub wyłączać wyjścia albo włączać je na określony czas z przedziału 1-9s.

Sposób działania wyjść przekaźnikowych można zdefiniować w pliku konfiguracyjnym, znajdującym się na karcie micro SD w module CD-GSM-04.

image
Stan Nowy
Marka Laskomex
Rodzaj domofonu Jednorodzinny, Wielorodzinny
Typ domofonu Przewodowy
Kod produktu GSM Moduł
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie