• Domofon Cyfrowy Laskomex CP-3100NR

Symbol: 9290209008
Brak towaru
840.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Domofon - kaseta  zewnętrzna Laskomex CP-3100NR ( kolor czarny lub szary)

Prosimy podać kolor przy zakupie

Panele wykonane są ze stali cynkowanej, malowanej farbą proszkową, która stanowi skuteczną ochronę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Panele cechują się solidną konstrukcją, odporną na akty wandalizmu. Przeznaczone są do domofonów cyfrowych CD-3100 w wersji audio. Panel zabezpieczony jest przed kradzieżą kodem PIN.

Panele są wyposażone w czytnik zbliżeniowych kluczy elektronicznych RFID, pracujących w standardzie UNIQUE 125 kHz. Klucze mają formę breloków lub kart. Aby zwolnić elektrozaczep blokujący drzwi wystarczy zbliżyć klucz do klawiatury.

Klawiatura pełni funkcję zamka szyfrowego. Do każdego numeru mieszkania przypisany jest czterocyfrowy kod, którego wprowadzenie zwalnia elektrozaczep blokujący drzwi.

W panelu zewnętrznym znajduje się podświetlane pole opisowe, w którym można umieścić listę lokatorów, adres lub instrukcję obsługi domofonu.

W panelu zastosowana została klawiatura optyczna, która cechuje się brakiem przycisków mechanicznych. Znaki na polach klawiatury podświetlane są od spodu, dzięki czemu bardzo dobrze widać je w nocy.

W standardowym wykonaniu panel przeznaczony jest do

montażu podtynkowego, montaż natynkowy wymaga zastosowania obudowy w formie daszka.

.

image
image
image
Stan Nowy
Marka Laskomex
Rodzaj domofonu Wielorodzinny
Typ domofonu Przewodowy
Kod produktu CP-3100NR
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie